سفارش شرف الشمس

در روز شرف شمس امسال در تاریخ ۱۹ اردیبهشت، و در ساعت خاص شرف شمس در این روز مبارک، تعدادی بسیار محدود از طلسم اسم اعظم (خاتم سلیمانی) (معروف به طلسم شرف الشمس) بر روی فلز اصلی آن یعنی «طلا»، و با رعایت تمامی آداب و شرایط آن حکاکی کردیم.

از جمله شرایط آن:
  ۱- «ریاضت»
  ۲- «زکات»
  ۳- «بخور مخصوص» آن
  ۴- «ذکر» و «ختم» آن
  ۵- «عزیمت» جهت فعال‌سازی آن
  ۶- به نام کردن شرف شمس برای صاحبش (فعال‌سازی ثانویه)

خواص بی‌نظیر شرف الشمس

طلسم اصلی آن، که نسخه صحیحش در دست کسی نیست، و مخصوصا در ایران کسی نسخه صحیح آن را نمی‌داند حتی اساتید بزرگوار، مگر کسی که نسخه حقیقی آن را مستقیماً از خود بنده گرفته باشد، و اگر کسی ادعای داشتن نقش اصلی را دارد، می‌تواند به پروفایل تلگرام بنده پیام داده و نقش را ارسال کند، و ما نادرستی شکل آن را با دلیل اثبات خواهیم کرد. و تمامی نسخه‌های نقش شرف شمس که در سایت‌های اینترنتی و کتاب‌ها و بازار‌ها و انگشترها می‌بینید کاملا غلط هستند، و هیچگونه اثری ندارند.

نکته قابل توجه در مورد شرف شمس‌های بازاری این است که بصورت انبوه، (و در زمان اشتباه و با نقش اشتباه و بدون رعایت شرایط مذکور) و با استفاده از دستگاه تولید می‌شوند. در حالی که شرف شمسی که به دست استاد عامل حکاکی نشده باشد، فاقد تأثیر می‌باشد، در نتیجه شرف شمس صحیح و موثر در هر سال به تعداد بسیار محدود می‌تواند آماده شود!!.

برای تاثیر نقش شرف شمس رعایت «سه اصل اساسی» بسیار ضروری‌ست که اگر یکی از این‌ها رعایت نشود تاثیری از آن مشاهده نخواهد شد.

اول «نقش صحیح و دقیق» آن
دوم «ساعت دقیق آن»
سوم «حکاکی و رسم آن بر روی طلا»

و هیچ‌کدام از این شرایط اصلی در شرف‌شمس‌های موجود در بازار رعایت نمی‌شود، چه برسد به رعایت شرایط دیگر از جمله بخورات و اذکار و عزیمت‌ مخصوص فعال‌سازی آن.

ضمناً باید توجه کرد که در مورد روز شرف شمس در بین عموم رایج است که همان ۱۹ فروردین است، در حالی که این امر کاملا اشتباه بوده و چنین کسانی که در این زمان مشغول حکاکی اسم اعظم می‌شوند بی‌سوادند.

شرف شمس زمانی‌ست که روحانیت خورشید در اوج قدرت و شرف و تأثیر و نفوذ خود بر زمین است، شرف شمس در درجه ۱۹ برج حمل می‌باشد نه روز ۱۹ فروردین، و این دو یکی نیستند و متاسفانه بسیاری از افراد و تقویم‌ها به اشتباه بزرگی افتاده‌اند، در حالی که طبق رصد واقعی نجومی، درجه ۱۹ برج حمل مطابق با ۱۹ اردیبهشت می‌باشد، که به این زمان شرف شمس رصدی گفته می‌شود.

سه‌ستاره ⭐️⭐️⭐️ قیمت: ۳۵۰ هزار تومان
دو ستاره ⭐️⭐️ قیمت: ۱۷۰ هزار تومان
تک ستاره ⭐️ قیمت: ۹۵ هزار تومان

لازم بذکر است علت تفاوت قیمت‌ها، تفاوت در زمان خاص نوشتن آنها در دقایق روز شرف شمس می‌باشد، که نسبت مستقیم با اثربخشی نقش آن دارد.

برای ثبت سفارش روی یکی از سه مدل زیر کلیک کنید، و پس از هدایت به صفحه فرم سفارش، اطلاعات خود را به صورت کامل وارد نمایید، شرف الشمس مورد نظر پس از فعالسازی برای سفارش دهنده، با پست پیشتاز ارسال خواهد شد

نقش اسم اعظم الهی یا خاتم سلیمانی!

نقش شریف «اسم اعظم الهی» از نقوش محترمه است که از حضرت امیرالمومنین مولا علی علیه‌السلام نقل شده است. حضرت آن را منقوش بر صخره‌ای دیدند و فرمودند که این اسم اعظم الهی‌ست و نحوه نوشتن و خواص آن را فرمودند، که در اشعار عربی از ایشان نقل شده است. این نقش حاوی اسراری است و آثار فوق‌العاده و مجربی دارد، و علما و بزرگان برای آن شرح‌هایی نیز آورده‌اند.

⭐️ آیات الهی به شکل نشانه و رموز بصورت نقش هفت شکل نوشته شده‌اند. در این نقش اسم اعظم الهی چهار حرف از تورات و چهار حرف از انجیل و پنج حرف از قرآن کریم دارد. گفته شده که این اشکال سبعه بر در کعبه مکتوب بوده، همچنین بر انگشتر حضرت سلیمان بن داود ع منقوش بوده است. شرح خواص عجیب انگشتر حضرت سلیمان ع که معروف همگان می‌باشد.

💫 این نقش شریف در میان مردم عرب به «خاتم سلیمانی» معروف است!. با ملاحظه خواص آن، وقت فلکی مخصوص نقش آن را هنگام وجود شمس در درجه شرف، تشخیص داده‌اند. از این رو به نقش شرف شمس معروف شده است. شرف شمس در درجه نوزدهم برج حمل است.

☀️ آثار و برکات: به همراه داشتن آن موجب محفوظ ماندن از خطرات زمین و آسمان و آفات جسمی و روحی، حفظ از گزند حیوانات موذی و هوام (مار و عقرب و گزندگان)، حفظ از حیوانات درنده (شیر و ...) و حفظ از ستمگران و دشمنان (ملوک، حکام، جن و ...)، جلب رزق، دوام رزق، گشایش بخت، شفای بیماری و ...

×

برای دریافت رایگان تقویم نجومی سال ۹۶ ایمیل خود را وارد کنید


×

خطا

با عرض پوزش، اتصال به درگاه بانک میسر نیست، لطفا پس از یک دقیقه دوباره امتحان کنید

وبسایت AceName

وبسایت AceName