دفع سحر و بیماری

با این نسخه کمیاب و گرانبها می‌توانید هر نوع سحر و جادویی و هر نوع بیماری را از خود و اعضای خانواده و یا از دوستان و آشنایان بردارید ان شاء الله. این نسخه در هیچ کتاب و شبکه های اینترنتی یافت نمی‌شود و قدر این نسخه را بدانید چرا که این نسخه حاصل تجربه اساتیدی بوده که تا به امروز جان صدها نفر را نجات داده و کاملا تجربه شده است و خود بنده هم چندین بار برای آشنایان این عمل مجرب را انجام دادم و نتیجه آن را خیلی سریع مشاهده کردند. این نسخه برای افرادی است که
۱- سحر شده‌اند
۲- کم روزی شده‌اند
۳- بیماری در بدن دارند و رفع نمی‌شود
۴- جن زده شده‌اند

و اما نسخه:
یک کاغذ زرد رنگ نواری درست کنید. بدین صورت که عرض کاغذ دو سانتیمتر و به طول تقریبا دو متر. برای تهیه آن کاغذ A4 را تهیه و با قیچی به عرض دو سانتیمتری ببرید و انتهای این نوارها را به هم بچسبانید تا تقریباً دو متر شود. سپس با جوهر روحانی از ابتدای نوار تا انتهای نوار آیت‌الکرسی را بنویسید. یعنی آیت‌الکرسی باید در یک خط نوشته شود. نباید زیر هم نوشته شود. و در پایان نوشتن کاغذ را لوله کرده و با چسب نواری آن را ببندید و شخص بیمار یا سحر زده آن را تا ۱۳ روز همراه خود داشته باشد.

البته باید آداب آن را انجام دهد که در زیر عرض می‌کنم:
۱- کاغذی که انتخاب می‌کنید باید زرد رنگ باشد.
۲- حتما با جوهر روحانی بنویسید. (ترکیب آب زعفران و گلاب)
۳- آیت الکرسی را باید از ابتدای نوار کاغذی که درست کردید بنویسید تا انتهای آن و نباید مجدداً به ابتدای کاغذ برسید و از زیر آن ادامه‌اش را بنویسید که این کار اشتباه است. تمام آیه باید در یک خط نوشته شود.
۴- قبل از نوشتن وضو بگیرید و در روزهای یک‌شنبه و چهار‌شنبه یا پنج‌شنبه و یا جمعه در ساعت مشتری یا شمس باید بنویسید.
۵- در حین نوشتن حتماً به خودتان عطر بزنید و خودتان را خوشبو کنید.
۶- در حین نوشتن کندر را در آب در حال جوشیدن قرار دهید تا در آب بخار شود. (و یا می‌توانید از عنبرهای خوشبو در حین نوشتن استفاده کنید تا محیط خوش عطر باشد.)
۷- بعد از اینکه کاغذ را لوله کردید و سر انتهای آن را چسب زدید، روی کاغذ بنویسید: «نام صاحب دعا... زاییده... برای رفع هر گونه سحر یا بیماری به حق این آیت الکرسی»
۸- این دعا را باید بیمار یا شخص سحر شده به مدت ۱۳ روز همراه خود داشته باشد و بعد از ۱۳ روز باید در آب روان قرار دهد.

نکته: توجه کنید که بدون زکات این عمل هیچ تاثیری در شخص نمی‌گذارد. و یادتان باشد که هر دعا یا نسخه‌ای زکات مخصوص به خودش را دارد و بدون زکات هیچ نسخه‌ای اثر‌گذار نیست. پس تمام دعاها و نسخه‌هایی را که در کتب می‌بینید سریع انجام ندهید، چون زکاتش را بیان نکردند و شما بدون زکات نتیجه‌ای نمی‌گیرید.

و اما زکات این نسخه:
اول: اینکه در مدت این ۱۳ روز باید روزی ۱۳۲ بار صلوات بفرستید و بعد از آن سه بار آیت‌الکرسی بخوانید و بعد از هر بار خواندن بگویید: «به حرمت این آیت‌الکرسی هر گونه سحر و جادو و بیماری که در بدن من هست رفع شود.»
دوم: در این ۱۳ روز باید هر روز ۲ رکعت نماز برای امام حسین بخوانید. (تا قبل از ظهر باید خوانده شود)
سوم: باید شکم ۷ فقیر را سیر کنید. حالا یا با نان خالی یا با مرغ بریان فرقی نمی‌کند. به طور معمول می‌توانید برای هر شخص فقیری یک نصفه نان و کمی پنیر و سبزی تهیه کنید.

×

برای دریافت رایگان تقویم نجومی سال ۹۶ ایمیل خود را وارد کنید


وبسایت AceName