روش ساخت محلول مخصوص ادعیه و طلسمات

دوستانی که در زمینه علوم غریبه فعالیت میکنند می دانند که برای نوشتن هر دعا بهتر است که از محلول زعفران + مِسک + گلاب استفاده نماییم. زیرا این محلول اثر روحانی دستورات را زیاد می کند و بین همه اهل علوم غریبه کاربرد دارد و به شکل های مختلف تهیه می شود. درین جا دو روش را برای شما بیان می کنم تا راحت بتوانید این محلول با ارزش را تهیه نمایید . ضمنا باید بدانید که مِسک چیزی شبیه به نمک بلوری (دانه درشت) می باشد و بوی نسبتا تندی دارد. البته نوع سیاه آن هم وجود دارد. پس آن را با مُشک ناف آهو اشتباه نگیرید.
روش های تهیه:
روش اول:
یک مثقال زعفران (هر مثقال حدود 5 گرم است) یا بیشتر را با یک بطری گلاب و نوک ریز قاشق چایخوری مسک (تقریبا به اندازه ده دانه) با هم مخلوط کرده و خوب هم بزنید. بعد روی آتش کم، روی اجاق و در ظرفی که رنگ پس نمی دهد آن را حرارت داده تا دوسوم! از گلاب بخار شود و چیزی که باقی می ماند یک محلول پررنگ نزدیک به قرمز می باشد که باید آن را از روی اجاق برداشته و بعد از سرد شدن در یک شیشه خالی که بهتر است تیره باشد (مثل شیشه های قهوه ای شربت سرماخوردگی) ریخته و در آن را محکم بسته و در جای تاریک یا نیمه تاریک قرار داده تا تغییر رنگ ندهد. در این روش هرچه مقدار زعفران! بیشتر باشد محلول بهتری بدست خواهد آمد.
روش دوم:
این روش نسبتاً سریع می باشد بدین صورت که مقداری زعفران مثلا نیم مثقال را در استکان یا فنجان قهوه خوری کوچک قرار داده و یک قاشق چایخوری آب جوش به آن افزوده و خوب هم بزنید تا رنگ پس دهد. سپس به اندازه ظرفیت استکان یا فنجان روی آن گلاب ریخته و هم بزنید تا مواد با هم ممزوج شوند. بعد از سرد شدن، محلول آماده استفاده است.
نکات مهم:
۱- اگر مسک در محلول استفاده شود خیلی بهتر است ولی اگر مسک پیدا نکردید (چون مِسک کمیاب است) یا برای نوشتن عجله داشتید میتوانید از روش دوم که بدون مسک می باشد استفاده کنید.
۲- برای نوشتن با محلول، خیلی راحت می توانید از خودنویس نو و استفاده نشده! و کوچکترین شماره! استفاده کنید . نیازی هم به پر کردن حباب جوهر با محلول نمی باشد بلکه وقتی خودنویس را وارد محلول می کنید چند ثانیه نگه دارید تا جذب آن شود و بعد با آن بنویسید و هر وقت دیدید خطوط کم رنگ می شوند دوباره قلم را وارد محلول کنید و همینطور به نوشتن ادامه دهید همچنین می توانید حبابش را هم از محلول مخصوص پر کنید.
۳- برای نوشتن بر روی ظرف چینی در بعضی دستورات باز هم از همین قلم و محلول براحتی میتوانید استفاده کنید مشروط بر اینکه بر روی ظرف چینیِ کاملا سفید بنویسید و اگر بشقاب چینی سفید نیافتید از بشقاب ها یا دیس هایی استفاده کنید که سفیدی آنها بیشتر از نقش و نگار آنهاست.
نکته مهم: دقت کنید که بر روی بشقاب های چینی نقش انسان یا حیوان نباشد. ولی اگر نقش گل و گیاه باشد اشکالی ندارد و میتوانید از آن استفاده کنید. البته بیشتر دستورات روی کاغذ سفید اجرا می شود.

×

برای دریافت رایگان تقویم نجومی سال ۹۶ ایمیل خود را وارد کنید


وبسایت AceName