روش منحصربفرد باطل کردن انواع سحر و جادو و چشم زخم و برگرداندن اثرش به عاملش!

متاسفانه آدم های حسود و مغرض و چشم شور دور و بر ما زیادند و همین امر باعث می‌شود که اغلب اوقات چه از نزدیک و چه از دور از شرشان در امان نباشیم و اغلب در خانواده ها می بینیم که بی دلیل اختلاف و نزاع و دعوا و خصومت بین اعضای خانواده بوجود می آید و آنچنان با هم نزاع می کنند که انگار دشمن خونی هم هستند. جالب اینجاست که اغلب آنها بعد از دعوا و منازعه تازه به خود می آیند که چرا اصلا دست به چنین کاری زده اند و اظهار می کنند که دست خودشان نبوده است! یا خانواده هایی را می بینیم که بدلیل داشتن فرزند یا مال زیاد یا بچه های زیبا یا هر چیزی دیگری همیشه مورد حسادت و چشم زخم دیگران هستند و همین امر باعث می شود که دچار بیماری یا گرفتاری های عجیب و غریب شوند که خودشان هم نمی دانند منشاء آنها کجاست! یا حتی ممکن است بعضی ها را بشناسید که مرتب برای شما سحر و جادو می کنند و دعا می گیرند ولی نمی توانید کاری کنید یا هر کاری کنید دست از کارشان بر نمی دارند!

اگر شما هم چنین مشکلاتی دارید می توانید با این دستور هم انواع سحر را باطل کرده، هم چشم زخم را نابود کرده و هم اثرش را به عاملش برگردانید، آنهم خیلی سریع! پس قدر این دستور را بدانید! ضمناً این را بدانید که برای ابطال السحر الزاما نیازی نیست جای سحر را بدانید و آن را مثلا خارج کنید تا باطل شود، بلکه این دستور به محض انجام، اثر هر نوع سحر را باطل می کند!

پس توصیه می کنم هیچوقت گول اشخاصی را نخورید که با برگزاری جلسات کذایی و دعوت از اجنه سفلی و شیاطین و مثلا انداختن یک لفافه پیچیده که مقداری موی گربه یا موی سر انسان و تکه ای لباس و چند تا میخ و تیغ و آشغال آنهم از یک زاویه پنهان، ادعا می کنند که سحر مدفون را برای شما استخراج کرده اند!!!

خوانندگان محترم این را بدانید که روش های صحیح استخراج سحر از مکان آن وجود دارد اما روش های صحیح، در اختیار مدعیان دروغین نیست بلکه در اختیار اشخاص خاصی است که شامل ریاضتی خاص و به خدمت گرفتن موکلین مخصوصی است و با تشریفات خاصی انجام می شود، نه این که هر کسی برخاست ادعا کند که می تواند سحر مدفون را جلوی چشمان شما حاضر کند!

اینگونه اشخاص مدعی با دو حقه این کار را انجام می دهند که بنا به اهمیت موضوع و گسترش روز افزون آن در دنیای امروزی لازم است که پرده از روش های آنها برداشته شود تا گول آنها را نخورید!

حقه اول:
آنها معمولا در اتاقی تاریک این کار را انجام می دهند که قسمتی از آن با پرده پوشیده شده است. از قبل مقداری موی سر و تکه هایی از لباس و مقداری میخ و آشغال را در گِلی می پیچانند و از قبل بصورت آماده در اختیار دارند و همدست خود را پشت پرده مخفی می کنند و در یک فرصت مناسب این لفافه سحری را وسط اتاق و جلوی حضار پرتاب می کنند و مثلا عنوان می کنند که ببینید دشمن شما از موها و لباس شما و وسایل شخصی تان برای جادو کردن شما استفاده کرده که ما آن را خارج کردیم و الان پیش روی شماست!
حقه دوم:
به همان طریقی که در حقه اول گفته شد، لفافه آماده را از قبل در جایی دفن می کنند و با دعوت از اجنه سفلی و شیاطین و دستور دادن به آنها برای خارج کردن لفافه و آوردن و پرت کردن آن جلوی حضار، آنها را گول زده و بیچاره ها را با پول های هنگفت سرکیسه می کنند. پس هیچوقت گول چنین اشخاصی را نخورید!
بعد از این مقدمه، اکنون دستور مجرب ابطال السحر و چشم زخم را خدمتتان ارائه می کنم تا بدون مراجعه به کسی و براحتی بتوانید با آن انواع سحر را باطل کرده و اثرش را به عاملش برگردانید!
با زعفران و گلاب، این دعا را روی کاغذ سفید بی خط ، نوشته و لوله کرده در یک بطری گلاب فرو کنید و بگذارید کاغذ در آن باقی بماند. معمولا کاغذ تکه تکه می شود. سپس درِ بطری را سوراخ کرده و مثل گلاب پاش با ریختن آن در همه جای خانه مخصوصاً بیرون و داخل درب ورودی منزل، اتاق ها مخصوصاً گوشه های هر اتاق، حمام و جلوی درب دستشویی و خلاصه همه جای خانه می توانید هر نوع سحری را فوراً باطل کنید!

دستور اینست:
بسم الله الرَّحمنِ الرَّحیم الحَمدُ لِلهِ رَبِّ العالَمینَ وَ صَلَّی اللهُ عَلی سَیِّدِنا اَشرَفِ المُرسَلین وَ علی آلِهِ وَ بَیتِهِ وَ سَلَّمَ تَسلیماً کَثیراً اِلی یَومِ الدّین لا اِلهَ اِلّا اللهَ ایماناً و اِسلاماً اَللهُ اَکبَرُ کَبیراً اِکباراً و اِعظاماً سُبحانَ اللهِ اِجلالاً و اِکراماً وَالحَمدُ لِلهِ اِفضالاً و اِنعاماً و لا حَولَ و لا قُوَّةَ الّا بِاللهِ تَوکیلاً و اِستِسلاماً لَخَلقِ السَّماواتِ والاَرضِ اَکبَرُ مِن خَلقِ النّاسِ وَ لَکِنَّ اَکثَرَ النّاسِ لا یَعلَمونَ اَللّهُمَّ اَنتَ رَبّی عَبَثَ عابِث وَ نَفَثَ نافِث وَ شِهابَ قابِس وَ لَیلَ دامِس وَ حَجَرَ یابِس وَ بَحرٌ طامِس وَ ماءٍ مارِث اَللّهُمَّ اردُد عَینَ العائِنِ عَلَیهِ فی مالِهِ وَ اَولادِهِ وَ اَحَبِّ النّاسِ اِلَیهِ وَ خُذِاللّهُمَّ عَینَیهِ مِن بَینِ صَدغَیهِ وَ کَلِمَتُهُ مِن بَینِ شَفَتَیه وَ نَکِّسِ اللّهُمَّ بِرَأسِهِ تَحتَ قَدَمَیه وَ ارددِ اللّهُمَّ بَأسَهُ عَلَیهِ فی بَدَنِهِ وَ مالِهِ وَ وَلَدِه وَ اَحَبَّهُم الَیهِ ماءٍ رَقیق وَ لَحمٍ وَثیق وَ عَظمٍ دَقیق فَما لَهُ لا یَفیق وَ عَلَی العَینِ لا تُضیق فَارجِعِ البَصَرَ هَل تَرَی مِن فُطُورٍ ثُمَّ ارجِعِ البَصَرَ کَرَّتَینِ یَنقَلِب اِلَیکَ البَصَرُ خاسِئاً وَ هُوَ حَسیر طس یس کهیعص حمعسق شاهَتِ الوُجُوهُ وَ عَنَتِ الاَبصارُ وَ ذَلَّتِ الاَعناقُ لِعَظَمَةِ المَلِکِ الدَیّان وَ عَنَتِ الوُجُوهُ لِلحَیِّ القَیُّومِ وَ قَد خابَ مَن حَمَلَ ظُلماً اِن نَّشَأ نُنَزِّل عَلَیهِم مِنَ السَّماءِ آیَةً فَظَلَّت اَعناقُهُم لَها خاضِعینَ بسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحیمِ قالَ مُوسَی ما جِئتُم بِهِ السِّحرُ اِنَّ اللهَ سَیُبطِلُهُ اِنَّ اللهَ لا یُصلِحُ عَمَلَ المُفسِدینَ وَ قَدِمنا اِلَی ما عَمِلُوا مِن عَمَلٍ فَجَعَلناهُ هَبَاءً مَنثُوراً اِنَّما صَنَعُوا کَیدُ ساحِرٍ وَ لا یُفلِحُ السّاحِرُ حَیثُ اَتَی وَ عَنَتِ الوُجُوهُ لِلحَیِّ القَیُّومِ وَ قَد خابَ مَن حَمَلَ ظُلماً یا اَرضُ خُذیهِم قُل کُونُوا حِجارَةً اَو حَدیداً وَ قِفُوهُم اِنَّهُم مَسئولونَ کَاَنَّهُم خُشُبٌ مُسَنَّدَةٌ اِنَّ اللهَ وَ مَلائِکَتَهُ یُصَلّونَ عَلَی النَّبِیِّ یا اَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا صَلّوا عَلَیهِ وَ سَلِّمُوا تَسلیماً تَوَکَّلُوا یا خُدّام هَذِهِ الآیات بِقَضاءِ حاجَتی وَ هِیَ اِبطالُ السِّحر فی بَیتِ فلان بن فلانه اَلوِحا اَلوِحا اَلعَجَل اَلعَجَل اَلسّاعَه السّاعَه

نکات مهم:
۱- بجای عبارت (فلان بن فلانه) در آخر دستور بالا باید اسم صاحب خانه و اسم مادرش نوشته شود.
۲- در صورتی که منزل متعلق به شما نیست یا مستاجر هستید یا اسم صاحب خانه و یا اسم مادرش را نمی دانید، باید بجای (بیت فلان بن فلانه) بنویسید (فی هذا البیت) و نیت منزلی را که مورد نظر است بکنید!

نحوه باطل کردن انواع سحرِ خورده شده!
گاهی وقت ها آدم های خدا نترس، در غذا یا آب یا شربت سحری می ریزند و به خورد اشخاص مورد نظرشان می دهند و باعث بیماری یا تخریب اعصاب یا بهم زدن روحیه طرف می شوند.
در این صورت می توان با دستور قلبی (ابطال السحر) و با کمی تغییر در آن هر نوع اثر سحر و جادوی خورده شده را باطل کرده و اثرش را به عاملش برگرداند.

کافیست این عبارت دستور قبلی:
تَوَکَّلُوا یا خُدّام هَذِهِ الآیات بِقَضاءِ حاجَتی وَ هِیَ اِبطالُ السِّحر فی بَیتِ فلان بن فلانه اَلوِحا اَلوِحا اَلعَجَل اَلعَجَل اَلسّاعَه السّاعَه
را به این شکل تغییر دهید:
تَوَکَّلُوا یا خُدّام هَذِهِ الآیات بِقَضاءِ حاجَتی وَ هِیَ اِبطالُ السِّحر فی جَسَد وَ روح فلان بن فلانه اَلوِحا اَلوِحا اَلعَجَل اَلعَجَل اَلسّاعَه السّاعَه
که بجای (فلان بن فلانه) حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته آن را بخورد.

×

برای دریافت رایگان تقویم نجومی سال ۹۶ ایمیل خود را وارد کنید


وبسایت AceName