چگونه بفهمیم کسی طلسم شده است؟

فهمیدنش هم سخت است هم آسان. این بستگی زیادی به خود شما دارد. یعنی چه؟ یعنی اینکه شما خودتان را چقدر می‌شناسید. یعنی اینکه شما بعد از یک اتفاق در زندگی آرام آرام متوجه یکسری تغییرات در زندگی خود می‌شوید. برای مثال جریان یک خواستگاری بهم می‌خورد و بعد از آن اغلب خواستگاری‌ها با مشکلات بسیار پیش پا افتاده بهم می‌خورد. یا اینکه شما علاقه زیادی به ازدواج دارید و هر لحظه از خدا می‌خواهید که این اتفاق رخ دهد ولی وقتی موقع خواستگاری می‌شود طرف مقابل به چشم شما بسیار زشت می‌شود و یا اینکه این ذهنیت در شما پرورانده می‌شود که او لیاقت با شما بودن را ندارد. از دیگر نشانه‌ها می‌شود گفت شما همیشه احساس می‌کنید که کسی با شما هست و تمام مدت شما را تحت نظر دارد (در بعضی شرایط) شما در همه کارها بسیار موفق هستید ولی در یک کار بخصوص نه! شما شب‌ها احساس اضطراب الکی دارید! شب‌ها کابوس می‌بینید! موقع خواب احساس می‌کنید کسی روی شما افتاده! و هزاران نشانه دیگر که آنها می‌تواند، دقت کنید می‌تواند نشانه‌ای از سحر و جادو برای شما باشد. البته آن نشانه‌ها می‌تواند برای مسائل دیگری هم باشد.

بر اساس تحقیقات انجام شده اغلب طلسم‌ها وقتی برای شما نوشته می‌شود که کسی از شما دلخوری خاصی بصورت مستقیم یا غیر مستقیم پیدا می‌کند. معمولاً این افراد آدم‌هایی هستند که از نظر قدرت مقابله با حقایق، ضعیف هستند و چون نمی‌توانند در مقابل شما و یا رفتارهای شما عکس‌العمل مناسبی انجام دهند و در مقابل شما احساس حقارت می‌کنند برای گرفتن انتقام به دعانویسی و طلسم مبادرت می‌کنند. جایگاه این افراد در جهنم است، چه در این دنیا و چه در آخرت.

طلسم‌ها بصورت‌های مختلف نوشته می‌شود، ولی چندتای آنها رایج‌تر هستند:

۱- دفن کردن یکی از لباس‌های شما (هر چه لباس زیر‌تر باشد اثرش بیشتر است)
در این گونه طلسم‌ها بر روی لباس مفعول دعای مورد نظر خوانده شده و در جایی دفن می‌گردد. معمولاً این نوع دعاها زمان دارند و پس از طی زمان گفته شده خود‌بخود باطل می‌شوند. اگر بهر دلیلی این لباس دفن شده از زیر خاک بیرون بیاید سحر باطل خواهد شد. برای همین بعضی از باطل کنندگان سحر می‌گویند که باید آن را پیدا کرده و از زیر خاک بیرون بکشید.

۲- دفن کردن جزء مرده‌ای از بدن شما که معمولاً یا ناخن است و یا موی شما.
آن هم مانند طلسم با لباس می‌باشد.

۳- خوراندن دعا با استفاده از یک چیز شیرین.
در بعضی مواقع دعانویس‌ها مبادرت به دعاخوانی بر روی خوردنی شیرین مانند حلوا، شعله‌زرد و چیزهایی به شکل‌های گفته شده مبادرت می‌کنند، فرد آن را خورده و طلسم می‌شود. برای باطل کردن آن باید آن دعا از جسم و تک‌تک سلول‌های فرد جدا شود.

۴- مامور کردن یک جن برای ایفای یک وظیفه
در این نوع طلسم فرد دعانویس یک جن را مامور می‌کند که برای مدتی مشخص برای انجام ماموریت گفته شده همراه شما شده و نگذارد که تصمیم یا عمل شما محقق گردد. باطل کردن این طلسم ساده‌تر است چون خود جن اسیر است و می‌خواهد خود آزاد باشد و شما اگر بتوانید نیروهای مثبت زیادی در خود جمع کنید بطوری که جن نتواند در کنار شما دوام پیدا کند، یا می‌میرد و یا فرار می‌کند. حالت‌های دیگری نیز است که جایز به گفتن آن در اینجا نیستیم. قابل ذکر همگان که این مطالب بصورت ساده نوشته شده تا همگان بتوانند مفهوم آن را درک کنند.

×

برای دریافت رایگان تقویم نجومی سال ۹۶ ایمیل خود را وارد کنید


وبسایت AceName