تحلیل و بررسی نام

قوانین مربوط به تکمیل فرم تحلیل و بررسی نام

رعایت قوانین زیر و تکمیل کلیه‌ی گزینه‌های فرم تحلیل و بررسی برای ارسال موفقیت‌آمیز فرم لازم است.

۱- با دقت و حوصله اقدام به پر کردن گزینه‌ها بنمائید. اشتباه در ارائه‌ی مشخصات، اشتباه در تحلیل و بررسی صحیح را در پی خواهد داشت و بالتبع توصیه‌های لازم نیز دچار خطا خواهد شد. (مسئولیت ارسال اسامی اشتباه بر عهده‌ی شماست.) فرم دریافتی به منزله‌ی رعایت تمامی مفاد این قوانین است.

۲- حتماً حتماً و حتماً اسامی افراد را بر مبنای اسمی که صدا زده می‌شوند ذکر کنید. اگر هر یک از افراد اسم مستعار دارند، یا به چند نام صدا زده می‌شوند و یا نام شناسنامه ایشان با نامی که صدا زده می‌شوند فرق می‌کند، در بخش نام مستعار وارد کنید. در فرم بررسی نام در این سایت، علاوه بر اسم اصلی، می‌توانید دو اسم دیگر شخص (غیر اصلی یا مستعار) را نیز در صورت وجود وارد کنید.

۳- تاریخ دقیق تولد شخص را به میلادی وارد کنید، که شامل سال، ماه و روز تولد می‌شود. برای تبدیل تاریخ شمسی به میلادی می‌توانید از سایت http://www.time.ir استفاده کنید.

۴- پس از ارسال فرم، ایمیل تأیید دریافت برای شما ارسال خواهد شد. برای این امر لازم است ایمیل خود را بطور دقیق و صحیح و کامل وارد نمایید.

۵- وارد کردن شماره موبایل اختیاری است، اما بسیار بهتر است جهت اطلاع از خدمات ویژه و جدید سایت و برخی مزایای دیگر، آن را وارد کنید.

۶- بعد از تکمیل فرم، و پرداخت آنلاین، کد رهگیری علاوه بر نمایش در صفحه وبسایت، به ایمیل شما نیز ارسال می‌گردد.

اگر بلافاصله پس از پرداخت آنلاین اینترنت شما قطع شود، یا بنا به هر دلیلی به صفحه نمایش کد رهگیری در وبسایت بطور خودکار برنگردید، کد رهگیری به ایمیل شما ارسال خواهد شد. اگر مبلغ از حساب شما کسر شود ولی به حساب وبسایت منتقل نشود، بصورت خودکار طی عملیات بانکی در عرض چند ساعت مبلغ کسر شده به حساب‌تان بازگردانده می‌شود.

۷- در سیستم بررسی نام، اسامی به صورت اتوماتیک به عدد ابجد تبدیل می‌شود و محاسبات چند مرحله‌ای روی آنها انجام می‌پذیرد. در نتیجه توجه کنید که شما می‌بایست فقط نامی که شخص به آن بیشتر صدا زده می‌شود را در فرم وارد کنید و از اضافه کردن هر گونه توضیح و یا نوشته‌ای در فیلدهای نام بپرهیزید. در صورتی که سوال یا نکته‌ای مبهم داشته باشید، می‌توانید از کارشناس سایت در تلگرام راهنمایی بگیرید.

۸- نتیجه‌ی تحلیل و بررسی نام، بعد از ۶ ساعت، با وارد کردن کد رهگیری در صفحه دریافت نتیجه قابل دریافت است.

×

برای دریافت رایگان تقویم نجومی سال ۹۶ ایمیل خود را وارد کنید


وبسایت AceName